English French German Polish Portuguese Russian Spanish
Mieszkania

Nowe domy na sprzedaz w Bradford

Zobacz na mapie Miasto: Bradford, Leeds, Barnsley Państwo: Anglia Czynsz: 0000000 Typ: Kawalerka(studio)
Concierge Estates to niezależna firma zajmująca się wynajmem i sprzedażą  nieruchomości w Bradford i okolicy. W tej chwili mamy specjalne oferty jeśli chodzi o kupno świeżo-wybudowanego domu w różnych częściach Bradfordu (BD2, BD4, BD10 m.in.). Proszę się z nami skontaktować  dzwoniąc pod 01274 660065 ażeby ustalić czas kiedy możesz przyjść do nas do biura. Jak przyjdziesz to, razem z doradcą finansowym, dokładnie wytłumaczymy cały proces od A do Z, przedstawimy wam wszytkie dostępne nieruchomości i , mam nadzieje, znajdziemy ci nowe miejsce zamieszkania.
Osoba kontaktowa: Ryszard Zjawinski
Telefon: 01274 660065
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Polecany: Nie
Dodano: 2012-07-13 16:21:33   
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Rozmowy do Polski , internet w UK, studia w UK, rozrywka w UK, polskie imprezy, kariera w Anglii, prowadzenie dzialalnosci, polacy w UK, podatki w Anglii, praca w UK, mieszkania w UK, wydarzenia w Anglii, motoryzacja w UK, prawo w Anglii, zdrowie w UK, ogloszenia w UK, uslugi w UK, nauka angielskiego w Anglii, polacy w UK, porównanie kont w Wielkiej Brytanii, przelewy w Anglii, dostawcy internetu na wyspach, finanse w UK